Yanmar S4D106, 4D106 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Sprowadzenie parametrów uzwojenia wtórnego ułatwia badanie pracy transformatora, pozwala łatwo konstruować wykresy wektorowe, pokazujące poglądowo zależności pomiędzy prądami i napięciami uzwojeń oraz daje możliwość sporządzania wygodnych do obliczeń schematów połączeń rezystancji i reaktancji obwodów transformatora, które nazywamy schematami zastępczymi. W schematach zastępczych sprzężenia magnetyczne pomiędzy uzwojeniami są zamienione połączeniem galwanicznym. Sprowadzenie parametrów uzwojenia wtórnego do liczby zwojów uzwojenia pierwotnego polega na zastąpieniu rzeczywistego uzwojenia z liczbą zwojów uzwojeniem z liczbą zwojów przy czym przy zamianie nie zmienia się przepływ oraz pozostają stałe względne wartości spadków napięć i strat elektrycznych w tych uzwojeniach.