Yanmar S4D106, 4D106 uszczelka głowicy           

W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar S4D106, Yanmar 4D106, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych.

Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 to wysokoprężny silnik przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

Strumień magnetyczny wypadkowy 0B indukuje w uzwojeniach wirnika napięcia Ews i Ewc Napięcie Ewt indukowane w uzwojeniu C, zasila uzwojenie sterujące siinika wykonawczego US. Pod wpływem tego napięcia wirnik silnika wykonawczego zacznie się obracać, poruszając wał wirnika transformatora obrotu. Wirnik transformatora obrotu będzie się obracał do chwili, gdy uzwojenie C znajdzie się w położeniu w którym jego oś będzie prostopadła do osi strumienia 0c i napięcie indukowane w tym uzwojeniu będzie równe zero. Spowoduje to zatrzymanie się silnika wykonawczego. W trakcie obracania się wirnika TO zmienia się również napięcie Em uzwojenia. Gdy wirnik zatrzyma się, oś uzwojenia pokrywa się z osią strumienia <I>c i napięcie Ews będzie maksymalne. Miernik P pokaże wtedy napięcie Uws proporcjonalne do strumienia 0cs a więc do przeciwprostokątnej c trójkąta prostokątnego.