Yanmar S4D106, 4D106 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar S4D106, Yanmar 4D106. Do silników Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model S4D106, 4D106 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Dzięki małej czułości na zewnętrzne pola magnetyczne, często stosuje się je jako transformatory wejściowe zasilane z układów o bardzo małym poziomie wejściowym. Płaszczowe – również zbudowane w taki sam sposób jak odpowiednie transformatory energetyczne. Zaletą tych transformatorów jest prosta budowa i niewielki koszt wykonania, wadą zaś – duża czułość na zewnętrzne pola magnetyczne i duża indukcyjność rozproszenia. Toroidalne – w których uzwojenia są nawinięte wokół pierścieniowego rdzenia. Rdzenie pierścieniowe zwijane są z taśmy i dlatego ich przekrój jest prostokątny. Najbardziej właściwym przekrojem rdzenia, ze względu na długość zwoju, byłby przekrój kołowy, lecz trudności wykonawcze oraz względy ekonomiczne nie pozwalają na szersze stosowanie takich rdzeni. Transformatory te są prawie nieczułe na zewnętrzne pole magnetyczne oraz odznaczają się znikomym polem rozproszenia.