Yanmar 3TN84, 4TN84 czujniki

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84. Są to m.in.
czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84 oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Czujniki Yanmar 3TN84TL, 4TN84TL
  • Czujniki Yanmar 3TN84H, 4TN84H
  • Czujniki Yanmar 3TN84TE, 4TN84TE
  • Czujniki Yanmar 3TN84T, 4TN84T

Kadłub jest największą i zazwyczaj najcięższą częścią silnika i dlatego wymaga bardzo skrupulatnego przemyślenia, by jego kształty były celowe, by odlew i obróbka były możliwie proste i wymagające małej liczby operacji. Projektując więc kadłub należy ciągle mieć przed oczami jego wykonanie, przy rysowaniu każdego nadlewu, zgrubienia czy kołnierza trzeba od razu ustalić jak będzie dzielony model, aby uniknąć, o ile się tylko da, części luźnych lub dodatkowych skrzynek rdzeniowych. Wszelkie utrudnienie odlewu zwiększa liczbę braków, których ujawnienie niekiedy dopiero w końcowej fazie obróbki powoduje poważne straty. Istotną cechą kadłubów jest ich podział, zależny od wielkości i przeznaczenia silnika.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.