Części YANMAR 3TN82, 4TN82

Dostępne od ręki wszystkie części zamienne do silnika przemysłowego Yanmar 3TN82, Yanmar 4TN82, Yanmar 3TN82e, Yanmar 4TN82e. Znalazły one zastosowanie w maszynach budowlanych oraz maszynach rolniczych typu ciągniki, koparki, minikoparki.

Mamy w swojej ofercie m.in: filtry oleju, paliwa, cewkę gaszenia, rozrusznik, uszczelka głowicy, uszczelki, alternator pierścienie tłokowe, uszczelnienia, tłoki, świece i wiele innych części składowych silnika.

Zajmujemy się również sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do silników przemysłowych takich jak rożnego rodzaju filtry (paliwa,oleju,hydrauliki,kabiny i innych), oraz oleje. Sprzedajemy stacjonarnie (na miejscu) jak i wysyłkowo.

Yanmar 3tn82 czesci zamienne 3tn82e

Silnik Yanmar 3TN82E, Yanmar 4TN82E części do silnika

Zapytaj również o części zamienne do silników serii e – 3TN82E Yanmar oraz 4TN82E Yanmar.

U nas możesz zamienić swój uszkodzony silnik Yanmar lub jakikolwiek silnik przemysłowy na silnik regenerowany sprawny.

Pamietaj – zostawiając nam swój uszkodzony silnik w rozliczeniu za silnik regenerowany równocześnie zmniejszasz koszt wymiany na silnik sprawny objęty pisemną gwarancją.

Dostepne również części do silnika Yanmar 3T82.

Silniki japońskiej firmy Yanmar doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku lekkich maszyn budowlanych-ich niezawodność wykorzystywana jest również w branży górniczej.

Posiadasz uszkodzony silnik Yanmar 3TN82 lub Yanmar 4TN82 – koniecznie dostarcz go do naszego warsztatu, a nasi mechanicy poddadzą go wnikliwej analizie wskazując uszkodzone w nim elementy nadające się do wymiany.

Silnik Yanmar 3TN82, Yanmar 4TN82 zastosowano w maszynach:

  • OMC Mustang 930
  • OMC Mustang 940
  • Toyota Huski 3SDK5

Do modelu silnika mamy w ofercie nie tylko części nominalne, ale również części nadwymiarowe. Skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać prawidłowe części.

Silnik 3-cyl. Yanmara to jeden z popularniejszych modeli małych silników stosowanych w maszynach budowlanych – tzw. Koparkach kompaktowych. Mamy wszystkie części do tego modelu – skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy.

Nasza firma prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz sprzedaż wysyłkową. Serwisujemy silniki prawie wszystkich marek dostępnych na rynku.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.