Części zamienne Thermo King YANMAR 3.70

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo części zamienne do trzy-cylindrowego silnika Yanmar 3.70 Thermo King stosowanego w agregatach chłodniczych. Oferujemy części oryginalne oraz dobrej jakości zamienniki.

Prowadzimy sprzedaż m.in.: pierścieni, tłoków, uszczelek oraz posiadamy szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych do silników przemysłowych Yanmara.

Yanmar 3.70 Thermo King czesci silnika do yanmar

Yanmar 3.70 Thermo King części do silnika

Posiadamy własny serwis. Specjalizujemy się również regeneracją oraz kompleksowymi remontami silników w naszym warsztacie.

Jesteś posiadaczem uszkodzonego silnika Yanmar 3.70 Thermo King? Przyjdź do nas, a my wymienimy uszkodzony na całkiem nowy, dodatkowo objęty gwarancją.

Jeżeli masz problem z doborem właściwych części zamiennych do swojego silnika – zadzwoń do nas. Nasi konsultanci wyręczą Cię w poszukiwaniach i dobiorą właściwe elementy do Twojej jednostki napędowej.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Serwisujemy silniki prawie wszystkich marek dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zamienniki jak i części oryginalne.