Części zamienne Thermo King YANMAR 3.88

Dysponujemy wszystkimi częściami zamiennymi do silnika trzy-cylindrowego Yanmar 3.88 Thermo King. Stosowany jest w agregatach chłodniczych marki Thermo King. Oferujemy części oryginalne oraz dobrej jakości zamienniki.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Yanmar 3.88 Thermo King czesci zamienne

Do modelu Yanmar TK 3.88 oferujemy m.in filtry oleju i paliwa, uszczelnienia, tłoki, cewkę gaszenia, pierścienie tłokowe, rozrusznik, alternator, świece, i wiele innych części składowych silnika.

Posiadasz w domu silnik Yanmar 3.88 Thermo King, który nadaje się do wymiany? Zgłoś się z nim do nas, a w zamian dostaniesz nowy, objęty gwarancją.

Yanmar 3.88 Thermo King czesci zamienne do yanmar

Yanmar 3.88 Thermo King części do silnika

Silnik  Yanmar 3.88 Thermo King znalazł zastosowanie m.in. w:

  • Thermo King KD
  • Thermo King RD

Silnik tej serii występuje w wielu różnych wersjach. Podaj nam pełne dane z silnika oraz model maszyny, w której ten silnik pracuje. Jeżeli nie masz pełnych danych z silnika, pomocne może okazać się wykonanie kilku zdjęć poszukiwanych części. Oprócz części silnikowych, oferujemy również filtry inny sprzęt do tej maszyny.

W naszym warsztacie dysponujemy nowoczesnym sprzętem naprawczym i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Specjalizujemy się w remontach, serwisach oraz regeneracjach silników.

Jeżeli masz problem z doborem właściwych części zamiennych do swojego silnika – zadzwoń do nas. Nasi konsultanci wyręczą Cię w poszukiwaniach i dobiorą właściwe elementy do Twojej jednostki napędowej.