Yanmar 3TN84, 4TN84 Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84. Dostawa kurierska na całą Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.
Do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84 posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do
Yanmar 3TN84 w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.

  • Pompa paliwa Yanmar 3TN84TL, 4TN84TL
  • Pompa paliwa Yanmar 3TN84H, 4TN84H
  • Pompa paliwa Yanmar 3TN84TE, 4TN84TE
  • Pompa paliwa Yanmar 3TN84T, 4TN84T

W produkcji spotyka się układ zaworów leżących (umieszczonych prostopadle do osi cylindra). Układ ten, zapożyczony od starych silników gazowych, zyskał sobie przez pewien czasu uznanie, zwłaszcza w Anglii, z racji pewnej łatwości w ukształtowaniu racjonalnej komory spalania. Ogromne jednak trudności napędu takich zaworów i konieczność umieszczenia przynajmniej jednego z nich w koszu (dla umożliwienia montażu drugiego) zahamowały ich rozpowszechnienie. Nawiasem warto tu wspomnieć, że w budowie większych silników stosowanie koszy zaworowych, nie z konieczności montażowych, a dla ułatwienia obsługi, jest często stosowane i godne polecenia. Realizowany jest również układ, w którym zawór wydechowy wykonany jest jako dolny, ssący zaś jako górny. Układ ten, obciążony wadami zarówno górnego jak i dolnego rozwiązania, nie doczekał się rozpowszechnienia.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.