Yanmar 3TN84, 4TN84 pompa wody

Pompa wody do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84 , pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.
Pompa wodna Yanmar 3TN84, 4TN84 występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat Yanmar 3TN84, 4TN84.

Oprócz pompa wody, do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84 oferujemy również termostaty. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.

  • Pompy wody Yanmar 3TN84TL, 4TN84
  • Pompy wody Yanmar 3TN84H, 4TN84
  • Pompy wody Yanmar 3TN84TE, 4TN84
  • Pompy wody Yanmar 3TN84T, 4TN84

W większości rozwiązań (poza układem dolnozaworowym) elementem składowym rozrządu jest dźwigienka działająca jednym swym końcem na trzonek zaworu, drugim zaś wsparta na lasce lub — za pośrednictwem rolki — na krzywce. Koniec dźwigienki współpracujący z trzonkiem też może być zakończony rolką. Rozwiązanie takie wydaje się słuszne z tego powodu, że dźwigienka poruszając się przy nacisku na trzonek po luku może wywierać, wskutek poślizgu, naciski boczne, przyśpieszające wyrobienie trzonka i prowadnika. Rolka stalowa, nawęglana, z wciśniętą tulejką brązową obraca się na osadzonej w dźwigience osi. Mimo prawidłowości takiej konstrukcji nie jest ona w mniejszych jednostkach chętnie stosowana z racji większej ceny i trudności wykonawczych, tym bardziej, że można przy właściwym doborze krzywizny zakończenia dźwigienki (poduszki) i wzajemnego położenia osi obrotu dźwigienki i tej krzywizny uzyskać zupełnie prawidłową współpracę z pominięciem rolki.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.