YANMAR 3TN84, 4TN84 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników YANMAR 3TN84, 4TN84. Do silników YANMAR 3TN84, 4TN84 wszystkie części zamienne i filtry.
Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3TN84, 4TN84 oferujemy również
kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka
paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna
(mechaniczna). Zapytaj również o części zamienne do pomp 3TN84, 4TN84 Yanmara – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3TN84, 4TN84 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.
Do każdego modelu silnika Yanmar 3TN84, 4TN84 oferujemy również filtr oleju, filtr
paliwa oraz filtr powietrza.

  • Wtryski Yanmar 3TN84TL, 4TN84
  • Wtryski Yanmar 3TN84H, 4TN84
  • Wtryski Yanmar 3TN84TE, 4TN84
  • Wtryski Yanmar 3TN84T, 4TN84

W trzeciej fazie spalania w silnikach ZS, która nie ma już oczywiście odpowiednika w silnikach IZ, ciśnienie może się jeszcze podnieść lub utrzymać na poziomie końca drugiej fazy. Zależy to w zasadzie tylko od tego, jaka część dawki i z jaką szybkością zostanie doprowadzona do komory. Mamy więc pewien wpływ na to, by spalanie w trzeciej fazie przebiegało w przybliżeniu przy stałym ciśnieniu (powolny, stopniowy wtrysk). W rzeczywistości, zwłaszcza w silnikach szybkobieżnych, zawsze, mimo naszej woli, obserwujemy wzrost ciśnienia, możemy tylko ewentualnie ten wzrost złagodzić.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.