Yanmar 3TN84, 4TN84 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3TN84, 4TN84. Dostępne zarówno zawory ssące
głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia
uszczelek trzonka. Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3TN84, 4TN84. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN84TL, 4TN84TL
  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN84H, 4TN84H
  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN84TE, 4TN84TE
  • Zawory i prowadnice Yanmar 3TN84T, 4TN84T

Liczyć się należy z możliwościami i tradycjami wytwórni, która dany projekt silnika ma wykonać, a w dalszej przyszłości produkować. Konstrukcja powinna uwzględniać poziom wyposażenia wytwórni i poziom procesów technologicznych. Są np. wytwórnie mające doskonały i precyzyjnie działający park maszynowy, dobre opanowanie konstrukcji spawanych, a nie posiadające własnej odlewni, względnie mające odlewnię nie najlepiej postawioną. Takich przykładów w rozmaitych odmianach istnieje bardzo dużo. Względy te powinny rzutować na konstrukcję. Wykonawca projektu powinien umieć wybrać mocne punkty, a zabezpieczyć się przed trudnościami wypływającymi ze słabych.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.