Yanmar 3TNE72 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE72. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE72 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE72 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Zagadnienie zastosowania papierów do filtrowania nie jest nowe. Papiery filtracyjne są od wielu dziesiątków lat stosowane w laboratoriach biologicznych i chemicznych jako sączki. Stąd też istnieje bardzo różnorodna ilość gatunków papierów (bibuł) przeznaczonych do tego celu. Istotny problem zastosowań papierów powstał jednak w niezbyt odległym czasie, kiedy to zaistniała potrzeba oczyszczania dużych ilości gazów i cieczy roboczych w urządzeniach przemysłowych i w płynowej technice sterowania.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.