Yanmar 3TNE88 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE88. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE88 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE88 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Wśród wielu parametrów określających filtry najważniejszymi z punktu widzenia użytkowania są:

– Maksymalna temperatura pracy filtru — najwyższa temperatura cieczy roboczej ustalona w czasie ciągłej pracy urządzenia hydraulicznego, w której praca filtru jest jeszcze poprawna oraz

– Niezawodność działania filtru — wskaźnik określający prawdopodobieństwo bezawaryjnej pracy filtru w określonym czasie i określonych warunkach pracy.

W odróżnieniu od urządzeń elektronicznych i częściowo układów mechanicznych, zagadnienie niezawodności urządzeń płynowych praktycznie nie zostało jeszcze opracowane. Jest to spowodowane między innymi dużo większą ilością i różnorodnością parametrów opisujących elementy i układy płynowe w porównaniu z elementami i układami np. elektronicznymi.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.