Yanmar 3.53 Thermo King, zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.53 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.53 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.53 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 3.53 Thermo King
  • Yanmar 353 Thermo King
  • Yanmar TK 3.53 Thermo King

Instalacja na silniku jest nieco bardziej skomplikowana niż przy gazach sprężonych, gdyż zachodzi tu konieczność podgrzewania (spalinami) skroplonego gazu. Dlatego też przy rozruchu, gdy  podgrzewanie jeszcze nie działa, należy pobierać nie skropliny, lecz gaz z najwyższego miejsca butli, którą z tego względu umieszcza się w pozycji pionowej. Dla umożliwienia tej operacji na kurku głównym butli umieszcza się przełącznik, który łączy przewód gazowy z górną częścią butli lub też z jej dnem.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.