Yanmar 3.88 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.88 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.88 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.88 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.88 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Doładowanie silników IZ nie jest gospodarczo opłacalne i z tego powodu nie doczekało się rozpowszechnienia. Chodzi o to, że silniki IZ na paliwo płynne w przeważającej liczbie wykonań, ze względu na zbyt małe wartości LO stosowanych paliw, pracują poniżej optymalnej sprawności ogólnej.  Jeżeli więc wskutek doładowania zostanie zwiększone ciśnienie czynnika na początku suwu sprężania, to dla uniknięcia zjawiska detonacji zmuszeni będziemy zmniejszyć stopień sprężania, a więc zadowolić się jeszcze gorszą sprawnością ogólną. Zysk na mocy będzie więc osiągnięty, ale przy zwiększonym jednostkowym zużyciu paliwa.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.