Yanmar 4.82 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 4.82 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 4.82 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 4.82 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 4.82 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

W silnikach, z wyjątkiem bezzaworowych silników dwusuwowych, nie stosuje się oddzielnych (specjalnych) odprężników, a wyzyskuje się w tym celu zawory wydechowe. Przez niewielkie ich uniesienie prostym mechanizmem uzyskuje się wolny przepływ powietrza między otoczeniem i wnętrzem cylindra. Opory obracania układu korbowego ograniczają się w tych warunkach do oporów tarcia i oporów związanych z pokonywaniem bezwładności mas. Przy dogodnym umieszczeniu korby ręcznej udaje się przez rozkręcenie układu korbowego zmagazynować w odpowiednio dobranym kole zamachowym energią zapewniającą pokonanie pracy sprężania. Wystarczy więc po rozkręceniu układu zamknąć jeden z odprężników, by silnik ruszył, po czym zamyka się pozostałe. Wadą tego prostego i taniego sposobu uruchamiania jest — w odniesieniu do silników szybkobieżnych — konieczność zwiększania masy koła zamachowego ponad wartość wynikającą z założonej nierównomierności biegu silnika.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.