Yanmar 4.82 Thermo King filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika YANMAR 4.82 Thermo King dostępne od ręki. Wysyłka kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika YANMAR 4.82 Thermo King wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

Gazownica jest urządzeniem bardzo bezpiecznym pomimo, że gaz zawiera dużo tlenku węgla, który jest bezwonny, bezbarwny i bardzo trujący. Działanie CO, nawet przy minimalnym stężeniu, może być dla obsługi śmiertelne. W produkowanych gazownicach niebezpieczeństwo nie grozi żadne. We wszystkich bowiem przewodach, filtrach czy zbiornikach aż do samego silnika panuje podciśnienie. Jedyną więc konsekwencją jakichś nieszczelności jest zubożanie gazu przez wciskające się do przewodów powietrze, ale w żadnym razie ulatnianie się gazu. Dodatkową, rzadko zresztą wyzyskiwaną w silnikach stałych, zaletą jest samoczynne dopasowywanie się wydatku gazu do chwilowych prędkości obrotowych silnika.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.