Yanmar 4.82 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 4.82 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 4.82 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 4.82 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 4.82 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Przy gazie generatorowym istnieją dwie możliwości doładowania. Pierwsza polega na umieszczeniu dmuchawy przed gazownicą. Cała instalacja pracuje wówczas pod ciśnieniem. Jedyną zaletą, zresztą cenną wobec nieuniknionych zanieczyszczeń smolistych w tym gazie, jest przepływ przez dmuchawę czystego powietrza. Jednakże groza ulatniania się gazu przez nieszczelności i jego silnie trujące właściwości (tlenek węgla) skłaniają raczej do zastosowania drugiej możliwości, tj. do umieszczenia dmuchawy bezpośrednio przed silnikiem. Zasysa ona wówczas powietrze przez gazownicę, filtry i chłodnicę i tłoczy krótkim, starannie uszczelnionym przewodem do silnika.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.