Yanmar 4.82 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 4.82 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 4.82 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 4.82 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 4.82 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 4.82 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

Sprzężenia dmuchawy z układem korbowym silnika dokonuje się w małych jednostkach najchętniej za pomocą podatnych pasków klinowych, w większych — za pomocą łańcucha lub przekładni zębatej. W obu ostatnich rozwiązaniach przewidzieć należy podatne sprzęgło dla wyeliminowania ewentualności wpadnięcia w rezonans drgań skrętnych wirników pompy z drganiami układu korbowego silnika. W silnikach pracujących przy stałych prędkościach obrotowych korzystne jest wprowadzenie promieniowej dmuchawy wirowej, która odznacza się lepszą sprawnością i bardziej cichszą pracą. Dużym utrudnieniem jest sprzężenie dmuchawy promieniowej z silnikiem wobec wymaganych ogromnych prędkości obrotowych (od 5 do 20 tysięcy obrotów na minutę). Prowadzi to z reguły do dość rozbudowanych obiegowych przekładni zębatych.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.