Yanmar 4.82 Thermo King pompa wody

Pompa wody do silnika YANMAR 4.82 Thermo King, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna YANMAR 4.82 Thermo King występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat YANMAR 4.82 Thermo King

Oprócz pompy wody, do silnika YANMAR 4.82 Thermo King oferujemy również termostaty. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu.

  • Pompy wody Yanmar 4.82 Thermo King
  • Pompy wody Yanmar 482 Thermo King
  • Pompy wody Yanmar TK 4.82 Thermo King

W układach regulacyjnych silników trakcyjnych instaluje się często proste i pomysłowe urządzenie pneumatyczne polegające na tym, że zębatka pompy wtryskowej regulująca dawkę paliwa połączona jest na stałe z przeponą, na którą z jednej strony działa ciśnienie otoczenia, a z drugiej — zmienne podciśnienie panujące w przewodzie ssącym silnika. W przewodzie ssącym umieszcza się przepustnicę sprzężoną układem cięgieł z pedałem kierowcy oraz końcówkę przewodu przekazującego chwilowe podciśnienie do przestrzeni przed przeponą pompy. Różnym położeniom przepustnicy w przewodzie ssącym odpowiadają różne podciśnienia, które działając na przeponę sprzężoną z zębatką odpowiednio dawkują paliwo.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.