Yanmar 4.82 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 4.82 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 4.82 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 4.82 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

Sposób z użyciem głowicy żarowej był bardzo skuteczny wymagał jednak od dużych umiejętności i uwagi obsługi, przy czym w razie niezakręcenia wody po zatrzymaniu silnika mógł być powodem wypadku przy ponownym jego uruchomieniu. Rozruch był dość uciążliwy i długotrwały, gdyż należało przed uruchomieniem nagrzewać pokrywę głowicy za pomocą lampy, podobnej do lamp lutowniczych (15-20 minut). Sam rozruch odbywał się przez wprowadzenie w ruch wahadłowy układu korbowego lula za pomocą zmagazynowanych w butli rozruchowej spalin.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.