Yanmar TK 4.82 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR TK 4.82 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 4.82 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 4.82 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

Każdy element silnika jest ograniczony skończoną powierzchnią zewnętrzną, rozumianą, jako geometryczny zbiór punktów oraz jako granica dwóch ośrodków ciągłych. Oprócz tego, każdy element silnika jest niejednorodnym, pod względem wartości parametrów wyróżnionych właściwości, zbiorem punktów materialnych i dlatego można w nim wyróżnić, co najmniej dwa zbiory punktów materialnych, różniących się istotnie wartościami parametrów wyróżnionych właściwości, a mianowicie:

-warstwę wierzchnią,

-rdzeń.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.