Yanmar TK 4.82 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4.82 Thermo King.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 4.82 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4.82 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W elementach filtracyjnych typu pierścieniowego pierścienie budowane są w ten sposób, że mają otwory do wypływu cieczy, która wpływa z przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej pierścienia. Szczelinę filtracyjną tworzą wgniecenia w materiale pierścienia bądź wżery na materiale pierścienia wykonane np. metodą elektrolityczną.

Do najczęściej spotykanych rozwiązań konstrukcyjnych filtrów szczelinowych, oprócz wymienionych filtrów płytkowych, należą filtry z płytek papierowych, w których wymiar szczeliny filtrującej zależy od siły docisku płytek lub wysokości zmarszczeń na papierze, oraz filtry, w których wkłady są wykonane z folii metalowej lub tworzywa syntetycznego. Ostatni typ filtru jest szczególnie interesujący ze względu na zastosowanie taniej folii metalowej grubości rzędu 8÷20 µm.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.