Yanmar TK 4.82 uszczelniacze wału korbowego i uszczelniacze zaworowe Thermo King

W ofercie simeringi / uszczelniacze wału korbowego do silnika YANMAR 4.82 Thermo King. W ofercie także uszczelniacze zaworowe do tego silnika.

Na stanie mamy wszystkie rodzaje uszczelniaczy do YANMAR 4.82 Thermo King – uszczelniacza wału przód (od strony koła pasowego, od strony rozrządu) i uszczelniacz wału tył (od strony koła zamachowego).

Uszczelniacze zaworowe do YANMAR 4.82 Thermo King sprzedajemy w kompletach na cały silnik – na wszystkie zawory.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

W zależności od wartości luzów pomiędzy współpracującymi częściami silnika oraz stanu ich powierzchni, różne wymiary cząstek pyłu będą z różną intensywnością wymuszać przyspieszone zużycie. W warunkach rzeczywistej pracy silników maksymalne zużycie powodują cząstki pyłu i szczególnie one powinny być oddzielane przez filtr z maksymalnie możliwą skutecznością. Ze względu jednak na wpływ wszystkich cząstek pyłu na przyspieszone zużycie silnika, dla zapewnienia niezawodnej pracy silnika w każdych warunkach należałoby stosować filtry o skutecznościach odpylania powyżej 99,8%. W każdych warunkach o doborze filtru powinna zadecydować analiza techniczno-ekonomiczna.

Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.