Yanmar TK 4.82 zawory głowicy i prowadnice zaworowe Thermo King

W ofercie zawory silnika YANMAR 4.82 Thermo King  Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika YANMAR 4.82 Thermo King. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Yanmar 4.82 Thermo King
  • Yanmar 482 Thermo King
  • Yanmar TK 4.82 Thermo King

P. King ustalił, że produkty utleniania podwyższają właściwości smarnościowe oleju. Wydaje się jednak, że poważną wadą tych substancji powierzchniowo-aktywnych jako dodatków podwyższających właściwości smarnościowe oleju jest to, że tworzą one warstewki o niskiej temperaturze topnienia (powyżej 150°C), w której następuje dezorientacja molekuł.

Zanieczyszczenia organiczne działają „buforowo”, gdyż ich wymiary są współmierne z wartościami grubości filmu olejowego w warunkach tarcia granicznego i wysokością mikronierówności powierzchni trących: czop-panewka, cylinder-płaszcz tłoka i pierścienie tłokowe. Aktywne zanieczyszczenia organiczne adsorbują się na cząstkach ściernych tworząc wokół nich otoczkę, która zapobiega ich bezpośredniemu kontaktowi z metalicznymi powierzchniami obszarów tarcia, co zmniejsza intensywność ich zużywania.

Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.