Yanmar TK 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King.

  • Yanmar 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King
  • Yanmar 486, 486V, 486E Thermo King
  • Yanmar TK 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W celu utworzenia szczeliny o wymaganej wysokości między poszczególnymi płytkami lub paskami folii stosuje się poniższe trzy rozwiązania wkładów:

– Wkłady szczelinowe składane z pasków folii – wadą tego rozwiązania jest brak występów (punktów podparcia) na stosunkowo dużej powierzchni niezależnie od zastosowanej kombinacji układania pasków, a więc istnieje możliwość odkształcenia swobodnego odcinka folii i zmiany wysokości szczeliny; ponadto, powierzchnia filtrowania jest niewielka.

– Wkłady z karbowanej taśmy foliowej układanej spiralnie – zaletą tego rozwiązania jest duża wytrzymałość na ściskanie, długi okres eksploatacji i łatwość regeneracji. Wadą są trudności w złożeniu taśm oraz zmienna dokładność filtrowania.

– Wkłady foliowe płytkowe z występami – występy na płytkach wykonuje się przez radełkowanie lub wyciskanie, przy użyciu gumowych matryc. Jest to operacja prosta technologicznie i eliminuje wady rozwiązań poprzednich.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.