Yanmar 4D92, 4D92E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Poziom napięcia Ut Zw ustalamy tak, aby prąd IL by! równy w przybliżeniu prądowi znamionowemu 1%. W normalnych transformatorach mocy od kilku do kilkunastu tysięcy kVA, napięcie to wynosi 5 do 10% napięcia znamionowego Uin. Zakresy użytych przy próbie przyrządów pomiarowych dobieramy odpowiednio do wartości Ut zw oraz Im. Ponieważ przy,próbie zwarcia Eu więc także strumień 0 (Et 0,5U) stanowią kilka procent tych wartości w warunkach znamionowego zasilania (a straty w stali są w przybliżeniu proporcjonalne do <2), można w warunkach zwarciowych nie uwzględniać wpływu strat magnetycznych przyjmując, że moc Pzw pobierana przez transformator przy zwarciu, zużywa się wyłącznie na pokrycie strat elektrycznych w uzwojeniach transformatora.