Yanmar 4TNE94 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNE94. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNE94 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNE94 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Pomiary powinny przebiegać następująco:

1)            na podstawie znanych wymagań stawianych danemu urządzeniu w układzie obliczamy wartość maksymalną progu nieczułości; każde przekroczenie tej wartości w czasie pracy układu będziemy uważać za uszkodzenie;

2)            zasilamy układ cieczą roboczą o znanej koncentracji i gęstości rozkładu wymiarowego zanieczyszczeń i podajemy sygnał sterujący na wejście wzmacniacza, każdorazowo mierząc tę jego wartość, przy której następuje uruchomienie suwaka rozrządczego; wyznaczamy funkcję niezawodności urządzenia przy danym stopniu zanieczyszczeń czynnika roboczego;

3)            znając funkcję niezawodności, obliczamy za pomocą trwałość przeciętną urządzenia;

4)            pomiary powtarzamy dla różnych stopni zanieczyszczenia czynnika roboczego, przyjmując trwałość przeciętną za wskaźnik wpływu zanieczyszczeń na niezawodność działania urządzenia hydraulicznego.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.