Yanmar 4TNE94 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 4TNE94. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 4TNE94, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.
Silnika Yanmar 4TNE94 to wysokoprężny silnik przemysłowy. Prowadzimy
sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 4TNE94A
  • Yanmar 4TNE94T
  • Yanmar 4TNE94L

Prędkość przenoszenia płomienia jest różna dla różnych mieszanin, związana z wartością opałową paliwa, przewodnością cieplną mieszaniny i dobrym jej przemieszaniem zależy jeszcze od wielu innych czynników. Na przykład prędkość przenoszenia płomienia maleje przy ochładzającym działaniu otoczenia, co jest regułą w silnikach. Przez zastosowanie pewnych domieszek do paliwa można, dzięki katalicznemu ich działaniu, poważnie zwiększyć szybkość przenoszenia płomienia, co ma pierwszorzędne znaczenie dla silników pracujących ze znacznymi prędkościami obrotowymi. Duże znaczenie ma również to, czy mieszanina palna wiruje w komorze spalania, czy też jest w bezruchu.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.