Yanmar S4D106, 4D106 zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar S4D106, Yanmar 4D106. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Wtryskiwacz mocowany obejmą kompletny wtryskiwacz z nakrętką mocującą zakłada się przez wstawienie w gniazdo osadcze, w które dopiero następnie wkręca się ją i odpowiednio dociąga. Każdy wtryskiwacz z nakrętką mocującą nadaje się więc do zabudowania w ściśle określonym ustawieniu skrętnym, przy czym nie napotyka trudności stosowanie niezbędnych elementów ustalających. Wtryskiwacze z nakrętkami mocującymi można więc wyposażać w rozpylacze niesymetryczne. Wtryskiwacz mocowany obejmą cechuje brak jakiegokolwiek elementu mocującego na jego obudowie lub związanego z nią, Do unieruchamiania takiego wtryskiwacza w gnieździć  gwintu służy oddzielny element ustalający, tzw. obejma mocująca lub inaczej   (F&M, model H1B 2.00/80) (LAVALETTE, model KB…), mający odpowiednio rozstawione otwory na śruby ściągające z reguły tylko dwie. Zakładanie wtryskiwacza mocowanego obejmą polega na wstawieniu go w gniazdo osadcze, nałożeniu obejmy mocującej na oporowe odsądzenie obudowy  wkręceniu ich w gwintowane otwory ścianki głowicy cylindra, a następnie  dociągnięciu.