Yanmar 2D68, 2D68E głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 2D68, Yanmar 2D68E uszczelki dostępne od ręki.

Podczas otwierania się rozpylacza nadmiernemu zmniejszaniu się nadciśnienia w komorze głównej zapobiega przede wszystkim gwałtowny wzrost intensywności dopływu paliwa wywołany potęgowaniem się fali tłoczącej. Należy podkreślić, że w omawianej sytuacji nasilanie się fali tłoczącej powinno być tym większe, im mniejsza jest wewnętrzna średnica przewodu wysokociśnieniowego. Dotyczy to zwłaszcza wtryskiwaczy wyposażonych w zwykłe rozpylacze czopikowe, które wykazują znaczną skłonność do grania nawet w przypadku stosowania przewodów wysokociśnieniowych o średnicy wewnętrznej 3 mm. Niezbędne nasilenie fali tłoczącej podczas wykonywania przez iglicę skoku otwarcia nieodzowne do utrzymania dostatecznie wysokiego nadciśnienia w gwałtownie powiększającej się przestrzeni w sąsiedztwie przylgni iglicy, uzyskuje się najłatwiej przez spotęgowanie uderzenia tłoczącego, czyli pierwszej fali tłoczącej powstającej W komorze pompowania, sekcji tłoczącej. Wymagane w omawianym przypadku wzmożenie dopływu oleju napędowego do rozpylacza osiąga się przez odpowiednie zwiększenia średnicy przewodu wysokociśnieniowego lub prędkości liniowej ruchu tłoczka w okresie, kiedy rozpoczyna się proces tłoczenia paliwa do wtryskiwacza. Dowodzi tego choćby uchwytne zmniejszanie się cechującej dany układ wtryskowy skłonności do grania wtryskiwacza w miarę zwiększania chwilowej częstotliwości wtryskiwania, czyli średniej prędkości ruchu tłoczka. Inna metoda wydatnego potęgowania fali tłoczącej podczas skoku otwarcia iglicy polega na stwarzaniu warunków zapewniających nakładanie się odbicia fali powrotnej na uderzenie tłoczące. W praktyce daje się to jednak urzeczywistniać tylko w przypadku zastosowania dość krótkiego przewodu wysokociśnieniowego, co niejednokrotnie napotyka trudności.