W naszej ofercie części zamienne silnika Yanmar 3TNB84 wykorzystywanego w maszynach rolniczych oraz ciągnikach sadowniczych. Części Yanmar 3TNB84 w pełnym asortymencie dostępne od ręki z naszego magazynu.
W naszym asortymencie znajdują się takie części, jak:
- panewki
- pierścienie
- tłoki
- głowice
- wtryskiwacze
- pompy wody
- pompy oleju
- pompy paliwa
- świece żarowe
- uszczelki
- komplety uszczelek
- uszczelniacze wału
- uszczelniacze zaworowe
- korbowody
W swojej ofercie posiadamy części silnika Yanmar 3TNB84 nowe, regenerowane oraz kompletne silniki.
Części Yanmar 3TNB84 silnika z ciągników sadowniczych
Silniki Yanmar 3TNB84 znalazły zastosowanie w maszynach rolniczych oraz ciągnikach sadowniczych. Wszystkie podstawowe części potrzebne do prawidłowej pracy silnika Yanmar 3TNB84 znajdziecie w naszej ofercie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat części Yanmar 3TNB84 silnika z maszyn rolniczych, ciągników sadowniczych itp., skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie!
Silnik tej serii występuje w wielu różnych wersjach. Podaj nam pełne dane z silnika oraz model maszyny, w której ten silnik pracuje, razem znajdziemy rozwiązanie.
Czy wiesz, że…
Krakowanie jest procesem technologicznym polegającym na termicznym rozkładzie produktów naftowych przy podwyższonej temperaturze i ciśnieniu. Zasadniczym celem tego procesu jest przerobienie cięższych frakcji uzyskiwanych z destylacji zachowawczej na bardziej wartościową benzynę i lekkie oleje napędowe. Surowcem do tego procesu mogą być: nafta, oleje gazowe oraz pozostałości podestylacyjne. Surowiec wyjściowy przechowywany w zbiorniku po podgrzaniu w piecu rurowym do temperatury ponad 400°C i przejściu przez separator, służący do oddzielenia ciekłych pozostałości (gudronu) od powstałych w wyniku podgrzania gazów, kierowany jest do komory reakcyjnej. W komorze tej węglowodory o większych cząsteczkach ulegają katalitycznemu rozpadowi na węglowodory o mniejszej liczbie atomów węgla w cząsteczce. Reakcja ta przebiega w obecności katalizatora (glinokrzemiany) doprowadzanego grawitacyjnie z zasobnika. Uzyskane w procesie krakowania pary kierowane są do kolumny frakcjonującej, w której zostają rozdzielone na trzy frakcje. Po skropleniu uzyskanych par w skraplaczach uzyskuje się ostatecznie: jako produkt górny gazy krakingowe i benzynę, jako produkt boczny olej napędowy (dieslowy) oraz jako produkt dolny olej opałowy. Ponieważ katalizator traci swoją aktywność na skutek pokrywania się koksem powstałym w komorze reakcyjnej podczas procesu krakowania, jest on kierowany do pieca regeneracyjnego, w którym zostaje wypalony w obecności powietrza przy temperaturze około 700°C. Zregenerowany katalizator po ochłodzeniu do odpowiedniej temperatury jest transportowany sprężonym powietrzem z powrotem do zasobnika.