Uszczelniacz wału Yanmar 3TNM68 silnika, który pracuje w maszynach ogrodniczych, quadach oraz sprzęcie drogowym. Uszczelniacz wału korbowego Yanmar 3TNM68 dostępny od ręki.
Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas: simmering tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego) do silników Yanmar 3TNM68.
Oprócz uszczelniaczy wału Yanmar 3TNM68 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.
W razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Wasze pytania.
Czy wiesz, że…
Polepszenie własności olejów smarowych uzyskuje się przez poddanie olejów destylowanych dalszym procesom technologicznym takim jak rafinacja i odparafinowanie. Związki asfaltowo-żywiczne są usuwane w procesie rafinacji, który może odbywać się bądź przy użyciu stężonego kwasu siarkowego (rafinacja tego typu nosi nazwę rafinacji kwasowej), bądź przy użyciu rozpuszczalników selektywnych (rafinacja selektywna). W metodzie noszącej nazwę Duosol, oddzielenie asfaltów odbywa się przy użyciu dwóch selektywnych rozpuszczalników, a mianowicie ciekłego propanu oraz mieszaniny fenolowo-krezolowej. Propan rozpuszcza stałe węglowodory parafinowe powodując równocześnie wytrącenie się asfaltów, natomiast mieszanina fenolowo-krezolowa rozpuszcza wytrącone asfalty i żywice znajdujące się w oczyszczanym oleju. Rozpuszczanie zanieczyszczeń odbywa się w poziomej ciśnieniowej komorze ekstrakcyjnej, która podzielona jest na kilka przedziałów. Z jednej strony ekstraktora doprowadzany jest ciekły propan, z drugiej – mieszanina fenolowo-krezolowa, a w środku olej uzyskany z procesu destylacji. Po wymieszaniu pompami 8 tych trzech składników, tworzą się dwie warstwy cieczy: dolna, zawierająca rozpuszczone w mieszaninie fenolowo-krezolowej asfalty i żywice, oraz górna, którą stanowi olej z rozpuszczonymi w propanie stałymi węglowodorami parafinowymi. Obie ciecze odprowadzane są z komory ekstrakcyjnej odrębnymi rurociągami i po podgrzaniu w podgrzewaczach kierowane są do kolumn destylacyjnych, których zadaniem jest odzyskanie rozpuszczalników. Produkt górny uzyskiwany w kolumnie stanowi propan, który po skropleniu kierowany jest do zbiornika, natomiast z dołu kolumny odbierany jest rafinowany olej smarowy zawierający parafinę. W kolumnie jako produkt górny, uzyskuje się drugi rozpuszczalnik, który jest kierowany do zbiornika, natomiast produktem dolnym jest tak zwany ekstrakt stanowiący produkt uboczny tego procesu.