Yanmar 2.49 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 2.49 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 2.49 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 2.49 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 2.49 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

W regulatorach dwuzakresowych można łatwo wprowadzić urządzenie skutecznie usprawniające ich działanie przy małych prędkościach obrotowych biegu luzem. Chodzi o to, że przy tych prędkościach siła nastawcza regulatora poważnie się zmniejsza, wskutek czego czułość regulatora pozostawia wiele do życzenia. Żeby zło złagodzić, wprowadza się urządzenie kulisowe, które przy zmianie położenia dźwigni zmienia przełożenie między tuleją i zębatką.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.