Yanmar 2.49 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 2.49 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 2.49 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 2.49 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 2.49 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Zderzak zębatki może być, i często jest, stały, ostatnio jednak coraz częściej wprowadza się zderzaki podatne. Mają one tę zaletę, że po przezwyciężeniu dźwignią znacznego oporu pozwalają na krótki okres czasu przekroczyć granicę dymienia, co może mieć korzystny wpływ przy rozruchu silnika oraz w trakcji dla chwilowego zwiększania momentu obrotowego silnika.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.