Yanmar 2.49 Thermo King czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika YANMAR 2.49 Thermo King. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika YANMAR 2.49 Thermo King  oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

W większych silnikach trakcyjnych używa się w pewnych przypadkach dość wygodnego i lekkiego rozrusznika bezwładnościowego. W rozrusznikach tych stosuje się bardzo małe masy, natomiast ich prędkości obrotowe dochodzą do rzędu 10 – 12 tysięcy obr/min, dzięki czemu cały rozrusznik, stanowiący odrębną całość, wypada lekki i mały. Żeby ręczną korbą nadać masom rozrusznika konieczną prędkość obrotową, stosuje się kilkustopniową, obiegową przekładnię o przełożeniu ok. 1 : 150. Obliczenie mas rozrusznika, po uwzględnieniu sprawności przekładni, można przeprowadzić opierając się na odpowiednich zależnościach. Należy jednak pamiętać o tym, że zapotrzebowanie energii jest tutaj większe (o 20 – 30%) z tego powodu, że rozrusznik musi dodatkowo przyspieszyć masę koła zamachowego, które w poprzednich przykładach samo stanowiło masę rozruchową.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.