Yanmar 2.49 Thermo King filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika YANMAR 2.49 Thermo King dostępne od ręki. Wysyłka kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika YANMAR 2.49 Thermo King wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Jednym ze sposobów ułatwiających rozruch w niesprzyjających warunkach klimatycznych jest  podgrzewanie powietrza za pomocą elektrycznego podgrzewacza oporowego, umieszczonego w przewodzie ssącym. Z racji mało kłopotliwej obsługi jest ono w silnikach trakcyjnych dość rozpowszechnione. Innym sposobem jest wtryskiwanie w czasie rozruchu mieszanin paliw łatwopalnych do przewodu ssącego silnika (urządzenie Start-Pilot). Nie można tu również zapomnieć o rozruchu silnikiem pomocniczym. Istotną cechą tego urządzenia rozruchowego jest to, że zawiera w sobie również czynniki ułatwiające rozruch.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.