Yanmar 2.49 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 2.49 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 2.49 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 2.49 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 2.49 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 2.49 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Doładowanie silników zasilanych gazami skroplonymi nie doczekało się dotychczas ani  rozpowszechnienia, ani opracowania najwłaściwszych metod rozwiązania. Gazów tych posiadamy niewiele, nie ma więc uzasadnionych powodów, by zagadnieniem tym się zajmować. Zupełnie szczególnego znaczenia nabiera doładowanie silników ZS z tego powodu, że nie towarzyszą mu, przynajmniej w znacznym zakresie ciśnień doładowania, zjawiska niepożądane. Przeciwnie, doładowanie, poza zwiększeniem mocy, któremu przede wszystkim służy, poprawia pod wielu względami warunki pracy silnika oraz sprawność, co przyczynia się do coraz powszechniejszego wprowadzania doładowywania silników ZS w najrozmaitszych zastosowaniach.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.