Yanmar 2.49 Thermo King, zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 2.49 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 2.49 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 2.49 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Napęd gazami sprężonymi zapewnia cenne zalety: nie zachodzi zjawisko kondensacji paliwa na ściankach cylindra, dzięki czemu trwałość silnika zwiększa się; tworzenie się nagaru w komorze spalania jest minimalne, przy czym spaliny na zawierają praktycznie tlenku węgla; olej w misce, nie rozrzedzany paliwem, zachowuje dłużej swoje właściwości smarne. Ponieważ gazy skroplone mają dużą gęstość w stosunku do powietrza, stosuje się nadawanie im sztucznego, ostrego zapachu by w razie jakichś nieszczelności łatwiej było zlokalizować ich nagromadzenie i by nie spowodowało to wypadku.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.