Yanmar TK 2.49 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 2.49 Thermo King.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 2.49 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 2.49 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Zastosowanie materiałów porowatych w budowie filtrów rozminęło się w związku z rozwojem płynowych urządzeń wysokociśnieniowych i coraz częstszym stosowaniem w skali przemysłowej procesów chemicznych, w których jest konieczne oczyszczanie aktywnych chemicznie substancji. Ze względu na wiele niezaprzeczalnych zalet filtrowania za pomocą materiałów porowatych w porównaniu z innymi metodami filtrowania cieczy i gazów, asortyment i ilość produkowanych obecnie materiałów porowatych do oczyszczania płynów jest wyjątkowo duży.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.