Yanmar TK 2.49 tłoki silnikowe Thermo King

Tłoki silnikowe do Yanmar TK 2.49 Thermo King  dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do YANMAR 2.49 Thermo King – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika YANMAR 2.49 Thermo King mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika – wszystkie wersje.

Silniki tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

  • Yanmar 2.49 Thermo King
  • Yanmar 249 Thermo King
  • Yanmar TK 2.49 Thermo King

Trybologią nazwano naukę o tarciu i procesach towarzyszących. Z tego względu, jeśli są rozważane procesy trybologiczne starzenia, to znaczy, że analizuje się procesy zużywania spowodowane na skutek tarcia. Wyróżnia się następujące rodzaje zużycia elementów tłokowych silników spalinowych: quasistatyczne i dynamiczne. Dynamiczne zużycie dzielimy zaś na pitting oraz korozję.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.