Yanmar 3.76 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 3.76 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 3.76 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 3.76 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 3.76 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

W bardzo małych silnikach, w których kręcenie korbą może być niewygodne, a nawet niemożliwe, stosuje się nieco bardziej rozbudowane urządzenia składające się z koła zębatego osadzonego na wale korbowym za pośrednictwem tzw. wolnego koła oraz z zębatego wycinka. Energiczny ruch dźwigni związanej z wycinkiem zębatym pociąga za sobą obrót wału o pewien kąt, zależny od przełożenia między wycinkiem i kołem zębatym.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.