Yanmar TK 3.76 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3.76 Thermo King.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 3.76 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3.76 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Porowate materiały filtracyjne szczelinowe charakteryzują się specyficzną budową porów. Pory są najczęściej utworzone przez składanie cienkich płytek o specjalnej budowie, nawijanie drutu o przekroju okrągłym lub profilowanym bądź też przez składanie lub nawijanie wstęg o różnej konfiguracji. Trzy najczęściej występujące odmiany konstrukcyjne wkładów filtracyjnych szczelinowych to płytkowy, drutowy i wstęgowy. Szczeliny lub szczelinowe krawędzie filtracyjne są wytworzone w postaci płytek, walców, stożków, pierścieni itp.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.