Yanmar 3.76 Thermo King czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika YANMAR 3.76 Thermo King. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika YANMAR 3.76 Thermo King  oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

Rozpowszechnione jest przesuwanie kółka ręcznie (nożnie), przesuwanie kółka za pomocą elektromagnesu lub zastosowanie urządzenia Bendix. Polega ono na tym, że kółko jest luźno osadzone na wałku zakończonym śrubowym wielowypustem. W chwili włączenia prądu kółko, wskutek swej bezwładności, nie zaczyna się obracać razem z wałkiem, ale zostaje dzięki obracaniu się wałka przesunięte w kierunku wieńca. Z chwilą uruchomienia silnika i przerwania dopływu prądu do rozrusznika kółko obracające się na stojącym wałku samoczynnie się wyzębia. Natężenie prądu w chwili uruchomienia, zwłaszcza przy zimnym silniku, przekracza często dwukrotnie wartość odpowiadającą znamionowej mocy rozrusznika.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.