Yanmar 3.76 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.76 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.76 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.76 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.76 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Rozróżniamy dwa typy doładowania silników:

1)            Doładowanie, przy którym ciśnienie świeżego ładunku nie przekracza 1,5 kG/cm2. W takich przypadkach nie wprowadza się zazwyczaj chłodzenia powietrza, więc układ chłodzenia silnika nie ulega zmianom, poza tym nie ma zazwyczaj potrzeby zwiększania przekrojów elementów układu korbowego.

2)            Doładowanie zwane często potocznie nadładowaniem, przy którym ciśnienie świeżego ładunku przekracza 1,5 kG/cm2 i dochodzi nawet do 3 kG/cm2. Chłodzenie powietrza staje się wówczas koniecznością, ciśnienie spalania i temperatury obiegu znacznie wzrastają. Silniki nadładowane muszą więc być dostosowane do pracy w takich warunkach i odpowiednio zaprojektowane i przeliczone.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.