Yanmar TK 3.76 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR 3.76 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 3.76 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 3.76 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

Normatywnymi wielkościami, których wartości zmieniają się w przedziale od maksymalnych granicznych do minimalnych granicznych, mogą być np. maksymalna moc silnika, maksymalny moment silnika, maksymalna wartość ciśnienia w końcu suwu sprężania, maksymalna prędkość obrotowa i inne, zależne od intensywności starzenia na skutek tarcia, korozji, zmęczenia materiału warstwy wierzchniej, powodującego wzrost wartości luzów w układzie korbowo-tłokowym oraz rozrządu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.