Yanmar 3.76 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.76 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.76 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.76 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

W silnikach zasilanych pompą wtryskową najprostsze i w zasadzie jedynie dotychczas stosowane doregulowanie objętości dawki do chwilowego zapotrzebowania silnika osiąga się za pomocą urządzenia pneumatycznego. W urządzeniu tym w odniesieniu do wtrysku benzyny należy wprowadzić bardzo precyzyjnie zróżnicowane zachowanie właściwego, wymaganego przez silnik, stosunku paliwa do powietrza. Wiąże sią to z trudnym rozwiązaniem kombinacji sprężyn działających na przeponę dla osiągnięcia żądanej, dla dowolnego obciążenia silnika i jego prędkości obrotowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.