Yanmar TK 3.76 uszczelka głowicy Thermo King

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar TK 3.76 Thermo King.

W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3.76 Thermo King, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar 3.76 Thermo King to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

Wiadomo, że w ciało mające płaską powierzchnię, może być wbite ciało z tego samego materiału, ale mające powierzchnię wypukłą. Z badań Chruszczowa wpływu twardości cząstek ściernych na zużycie wynika, że:

-jeśli twardość cząstek ściernych przewyższa znacznie twardość metalu, to zużycie nie zależy od różnicy twardości ścierniwa i metalu;

-jeśli twardość cząstek ściernych jest mniejsza od twardości metalu, ale zbliżona do niej, to zmniejszenie tej różnicy powoduje zmniejszenie intensywności zużycia;

-jeśli twardość cząstek ściernych jest mniejsza od twardości metalu, to zużycie zależy od różnicy twardości i szybko zmniejsza się ze zwiększeniem tej różnicy, przy tym zużycie metalu przy twardości ścierniwa równej lub nieco mniejszej od twardości metalu jest praktycznie pomijalne.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.