Yanmar 2D70, 2D70E cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E.

W standardowych wersjach Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Tłocznikiem nazywa się przyrząd służący do tłoczenia przy obróbce plastycznej. Do zasadniczych grup tłoczników zalicza się: wykrojniki, tłoczniki złożone, tłoczniki gnące i ciągowniki. Wykrojnik służy do wykrawania z blach i innych płaskich materiałów (wyroby papiernicze, skóra, tworzywo) wyrobów o różnych — nawet skomplikowanych — kształtach. Główne elementy wykrojnika to: stempel i matryca. Tłoczniki gnące w zależności od spełnionego przez nie zadania mogą być tłocznikami do prostowania blach, wyginakami lub tłocznikami zawijaka (do zawijania obrzeży przedmiotów).

Do podstawowych narzędzi kowalskich zalicza się: kowadło, młot jednoręczny, młot dwuręczny, przecinak, przebijak, trzpień kowalski, podsadzali, żłobnik, gładzik, gwoździownica, forma kowalska i różnego rodzaju kleszcze kowalskie. Do narzędzi pomocniczych należą: szufla, łopata, haczyk, grzebak, drążek stalowy, kropidło i szczotka. Podstawowymi narzędziami kowalskimi do obróbki plastycznej mechanicznej na gorąco są: siekiera kowalska maszynowa, nadstawka, podsadzka, gładzik, foremnik, przebijak, odsadzka oraz kleszcze kowalskie.