Yanmar 2D70, 2D70E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Jednocześnie wobec nieprzerwanego dopływu paliwa z przewodu wysokociśnieniowego oraz szybkiego opadania iglicy (pod naciskiem sprężyny powrotnej wtryskiwacza) w komorze głównej spiętrza się znów nadciśnienie. Gwałtowne podwyższanie się ciśnienia w miarę nasilania się procesu spalania w cylindrze, pociąga za sobą podwyższanie się nadciśnienia panującego w komorze wylotowej, co w połączeniu z oddziaływaniem nadciśnienia w komorze głównej wystarcza do powstania siły odrywającej, zmuszającej iglicę do wykonania znowu skoku otwarcia. Ponieważ przesuwająca się wzdłuż przewodu wysokociśnieniowego fala odciążająca osłabia falę tłoczącą, po uniesieniu się iglicy do komory głównej paliwo napływa z o wiele mniejszą intensywnością niż poprzednio i prawie natychmiast zanika nadciśnienie w sąsiedztwie kanalika wylotowego. Powoduje to gwałtowne zmniejszanie się siły odrywającej, wskutek czego po osiągnięciu już stosunkowo niewielkiego wzniosu iglica opada z powrotem na przylgnię gniazda. Wtedy przez bardzo krótki okres ciśnienie panujące wewnątrz komory spalania znacznie przewyższa chwilowe nadciśnienie w komorze głównej, a więc nim jeszcze iglica zdąży odciąć połączenie pomiędzy kanalikiem wylotowym i komorą główną, do wnętrza rozpylacza przenikają gorące spaliny.